زمان ثبت سفارش به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. در تکمیل فرم ثبت سفارش دقیق و صبور باشید. کارشناس های مربوطه با توجه به موارد اعلامی شما, عمل بررسی و تعیین هزینه و زمان را انجام می دهند.
 2. بصورت پیش فرض برای تمامی سفارشات شبیه سازی گزارش فنی و مختصری تهیه می شود که رایگان است. اما اگر نیاز به آموزش دارید باید از فیلدهای مربوطه در فرم ثبت سفارش انتخاب نمایید.(آموزش در قالب ورد یا ویدیو) که مستلزم صرف زمان و هزینه جداگانه است.
 3. فایل های پیوست شما نباید بیشتر از 25مگابایت باشد.
 4. بعد از ارسال درخواست، لطفا منتظر باشید. زمان تقریبی پاسخگویی به درخواست شما بین ۱۵ دقیقه تا 24ساعت می باشد. جهت تسریع در پاسخگویی به شما جدا از ارسال درخواست تکراری خودداری نمائید. (این زمان صرف بررسی و گرفتن درخواست از تمامی کارشناس های مربوطه, جهت اعلام هزینه و زمان مناسب به شماست)
 5. اگر نیاز دارید تا درخواستتان فوری بررسی شود و با اولین پیشنهاد از سوی کارشناس های سایت متلب کدر به شما اعلام هزینه و زمان شود, در قسمت موضوع سفارش کلمه “فوری” را یادداشت کنید.
 6. از ارسال یک درخواست مشابه به قسمت های مختلف خودداری نمائید. درخواست خود را فقط به قسمت مربوطه ارسال نمائید.
 7. در قسمت “موضوع سفارش” برای فیلد موضوع یک متن مناسب انتخاب کنید. از به کار بردن عناوینی مانند “سلام” یا “salam” ، “درخواست شبیه سازی” و عناوین غیرمرتبط خودداری نمائید. عنوانی کاملا مناسب و مرتبط با محتوای درخواست خود استفاده کنید. مثلا موضوع مسئله را بطور تخصصی یادداشت کنید.
 8. 5 در متن ارسال خود از “ادبیات مناسب” استفاده کنید. درخواست های دارای ادبیات نامناسب پاسخ داده نمی شوند و بدون بررسی بسته خواهد شد.
 9. از ارسال درخواست تلگرافی و ناواضح خودداری کنید. ذکر بیشتر جزئیات به نفع شما و تسریع در فرآیند پاسخ دهی دارد.
 10. ارگان ها و سازمان ها می توانند درخواست قرارداد کتبی جهت انجام پژوهش ها و شبیه سازی های خود را بدهند.
 11. از ارسال درخواست خود از طریق پیامک و تلگرام و تماس و… جدا خودداری نمایید. چرا که باید قرارداد به صورت مکتوب باشد. و این به نفع شماست تا در پایان کار, با استناد به درخواست اولیه و پیام های مابین شما و استادمربوطه, درخواست های خود را به پشتیبانی سایت اعلام کنید. در صورت وجود اختلاف نظر در مورد کار انجام شده, داوری نیز بر اساس پیام های مکتوب صورت می پذیرد.
 12. اعلام هزینه و زمان و ارسال قرارداد از سوی سایت متلب کدر فقط از آدرس ایمیل matlabi.ir [at] gmail.com یا matlabi.order [at] gmail.com خواهد بود. در صورت بستن قرارداد از آدرس های غیر از ایمیل ذکر شده مسئولیتی متوجه سایت متلب کدر نخواهد بود.
 13. تکمیل فرم درخواست از سوی شما به معنای پذیرش درخواست شما از سوی سایت matlabcoder نخواهد بود. قرارداد زمانی به رسمیت شناخته می شود که مبلغ ودیعه تعیین شده به حساب مدیریت سایت یا از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی سایت Matlabcoder انجام شده باشد.
 14. درخواست های خود را به زبان فارسی و به صورت تایپ فارسی ارسال نمائید (از ارسال درخواست های خود به زبان های دیگر مانند انگلیسی و یا به صورت تایپ Finglish خودداری نمائید)
 15. اگر دو یا چند درخواست مجزا دارید, جهت بهتر انجام شدن درخواستتان, هر یک را بطور مجزا از طریق فرم ثبت سفارش ارسال نمایید.
 16. جهت پیگیری و ارسال سوالات و… فقط روی ایمیل ارسالی از سوی سایت متلب کدر , reply بزنید. از ایجاد ایمیل جدید با عنوان جدید جددا خودداری کنید.